בניית אתר לעסק שלך

 

רגע לפני בניית האתר, מכיוון שרק אתה, הלקוח, יודע בדיוק את תחום פעילותך, המוצרים והשירותים אותם אתה מעוניין לספק לקהל הרחב, עליך לשאול את עצמך:


למה אני צריך אתר אינטרנט ?

כל אחד מאיתנו רוצה לחשוף את העסק שלו למספר רב יותר של לקוחות, והאינטרנט נועד בין יתר הדברים בדיוק לכך. יותר ויותר עסקים קטנים וגדולים כאחד נכנסים לעולם זה ונחשפים ליותר ויותר לקוחות המביאים כמובן להגדלת המכירות.

just-web-building

בפרסומים מהבחירות האחרונות התגלה כי רוב מפלגות השלטון השקיעו כ-70% מתקציב הבחירות בפרסום באינטרנט.


איך לעצב את האתר שלי ?

עולם העיצוב חסר גבולות ופתוח לדמיון הבריא של הלקוח, אם יש לך רעיון מרכזי לעיצוב האתר, רשום אותו וצייר לעצמך סקיצה ראשונה, לאחר העלאת דברים בכתב לרוב פיתוח הרעיון הוא קל יותר, צוות בניית האתרים יעזור לך בהגשמת הרעיון ופיתוחו.

ברבים מהמקרים הלקוח איננו יודע מה הוא רוצה אך על דאגה לרשותך אנשי עיצוב אתרים בעלי ניסיון רב בתחום זה אשר ידאגו לעיצוב האתר לאחר התייעצות וקבלת רושם על אופי העסק. עיצוב ע"י מעצב מקצועי אשר יציג בפנייך סקיצות ראשוניות בתחילת העבודה ולאחר מכן יפתח את הרעיון הנבחר עד להגעה לשלמות שתציג את העסק באופן הטוב ביותר ובדרך הנוחה ביותר לך ולמבקרי האתר.


איזה אתר אני צריך ?
אתרי אינטרנט לרוב מיוצגים ע"י ארבע מודלים עיקריים :

אתר תדמיתי - אתר אינפורמטיבי המייצג את החברה, האתר מציג את אופייה ופעילותה של החברה.
אתר מכירות - מערכת מסחר אינטרנטית לפרסום ורכישת מוצרים דרך האתר.
רשת חברתית - רשת קהילתית ליצירת קשר בין חברים, עובדים, סטודנטים וכו.. לדוגמא: MySpace, Kafe' DeMarker ,FaceBook ועוד.
אתרי תוכן מסחרי - אתר המשמש להצגת ומכירת תכנים לקהלי יעד שונים.

אל תשבור את הראש, בחירת מודל האתר תעשה עפ"י אופי העסק.

 

 
האם אוכל להרחיב את האתר שלי בעתיד ?
 

האתרים הקיימים מתחלקים לשני סוגים:

 

אתר סטטי - אתר זה מורכב בדרך כלל מקבצים של דפי HTML שאין בהם שינוי, והוא מוצג לגולש בדיוק בפורמט שבו הוא מאוחסן על גבי השרת.

אתר מהסוג הזה בדרך כלל מראה אותה אינפורמציה לכל הגולשים, ולכן הוא דומה לחוברת פרסומית מודפסת המחולקת ללקוח, לאחר בניית האתר כל שינוי באתר כזה דורש הוצאה כספית לא מבוטלת.

 

אתר דינאמי - אתר המבוסס על מערכת ניהול תוכן מתקדמות ונוחה לשימוש המאפשרת לבעל האתר לשלוט על תכני האתר ומבנהו.

בניית אתר על מערכת ניהול נכונה ויעילה יכול לעשות את ההבדל בין אתר בעל מעורבות בהצלחת העסק לבין אתר המהווה כרטיס ביקור בלבד.

לאחר בניית האתר כל שינוי בדפי התוכן, תפריטים ומדיה אינו דורש הוצאה כספית נוספת.

 

אנו מציעים פתרונות אינטרנטיים דינאמיים, אשר מאפשרים שליטה מלאה של בעל האתר ללא כל צורך בתכנת או מעצב לצורך ניהול תכני האתר.


איזה רכיבים / פונקציות אני צריך באתר ?

כיום קיימים בשוק מערכות הקוד הפתוח אלפי רכיבים בכל תחום שהוא, רכיבים אלה נוחים ופשוטים לתפעול. ובעזרתם נהפוך את האתר לדינאמי ומלא חיים יותר מעבר. בין הרכיבים נוכל למצוא גלריות המציגות תמונות או קטעי וידאו, מערכות פורומים, רכיבי מסחר און-ליין, רכיבי הורדות קבצים וכמו כן רכיבי קידום אשר עוזרים לך בקידום האתר במנועי החיפוש המוכרים כגון Google.

לחץ כאן למעבר לרשימת הרכיבים.

Tags: